360º ürün fotoğraf çekimi ürünlerinizi sanal ortama en iyi ve incelenmesi kolay şekilde aktarmanızı sağlayan bir tekniktir. Ürünler özel bir sistem sayesinde 360º fotoğraflanır.

Ürünlerin çekimini kendi profesyonel stüdyomuzda ozel 360 derece Sistemeiyle cekimleri tamamlamaktayiz Fotograf çekimlerini isteginize göre 24-36-48-72 kare olarak yapıyoruz. 360º ürün fotografla isleminin sonucunda siteye eklenen görseller masaüstü bilgisayarlarda çalıstıgı gibi sorunsuz sekilde mobil aygıtlarda ve tabletlerde de çalısır.

Sonuç olarak ortaya kaliteli bir görsel sunum çıkar. Tüketiciye ürünü interaktif inceleme fırsatı sunmus olursunuz. Bununla birlikte tüketiciyi etkiler ve güven verirsiniz.


Planlama

Urun Adeti ve Teslimat suresi Planlama

360 Derece Fotograf Cekimi

Planlama Sonrasinda Urunlerin 360 Derece Fotograflandirilmasi Gorsellerin istenilen Formata Donusturulmesi

TESLIMAT

Istenilen Boyutlandirma yapildiktan sonra Urunlerin 36o Derece Gorsellerinin Firmaya Teslimati

 

360 Derece AKICILIK

 

Gunumuz Teknolojisinde E-Marketin Altin cagini Yasamaktadir.Urun Alicisi , satin alicagi urunu en iyi sekildeincelemek istemektedir.

360 derece çekim sistemiyle web sitenizdeki ürünlerin birkaç açıdan tek kare fotograflarını sergilemek yerine, ürünün gerçek fotograflarından oluşan 1 adet 3D/360 derece fotograf ile, tüketicilere ürünü istedikleri açıdan interaktif bir sekilde inceleme fırsatı sunuyoruz. Ürünün detaylı incelenmesi ve kullanım talimatlarının anlatımı baz alındıgında 360 derece fotografın e-ticaret sektöründeki önemi gün geçtikçe artmaktadır.

360 GALERi


Yuksek COZUNURLUK

 

Ürünleriniz 360º çekim sistemiyle fotoğraflarını çektikten sonra bilgisayara aktarılır, üzerinde gerekli işlemler yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

Gelisen e-ticaret alanında görsellik en önemli unsurdur. Ürünlerinizi en etkileyici, detaylı, ilgi çekici sekilde sunmak sizi bir adım ileri taşır, ön plana çıkarır. Tüketici ürünü iyi inceleyebilmek, detayları görmek ister. Ürünün sadece fotografını eklemek bunun için yeterli olmayabilir. Daha farklı bir sunus gerekir. Bunu 360º ürün fotograf çekimi ile elde edebilirsiniz

URUN GALERi
MOBiL UYUMLU

Urun gorselleriniz tum akilli telefonlarinizda ve tabletlerinizde dilediginiz kalitede musterileriniz tarafindan goruntulenmektedir.

CESITLI DUZENLEMELER

360 Yazilimina Donustume Boyutlandirma Entegrasyon

24-36-48 KARE SECENEKLERI

Urunleriniz dilediginiz karede Fotograflandirilip Gerekli islemler Yapildiktan sonra 360 derece Fotografa Donusturulup Teslim Edilmektedir,

  • 360DereceFotograf Paket

  • 24-36-48-72 poz seçenegi
  • XML Entegrasyonu
  • HTML 5, CSS Destegi
  • Mobil ve Tablet Uyumlu
  • Yüksek Çözünürlük Kalitesi

360 Derece Fotograf cekimi Serhan BUDAK Photography olarak firmalariniza destek vermektedir, Gelisen teknolojiyle birlikte eticaret urun satis sitelerinizde urunlerinizin daha iyi anlasilabilir olmasi acisindan urunlerinizin 360 derece goruntulenmesi oldukca onemlidir. Musterilerinize farkli bir sunum ve inceleme sansi verecekdir. 360 derece urun fotograf cekimi titiz bir calismayla birlikte ortaya cikmaktadir, ozel cekim yontemleri ozel yazilimlar destegi ile urunlerinizi 360 derece fotograf seklinde galerilerinizde sunabilirsiniz. Serhan BUDAK Photography olarak siz musterilerimize bu konuda cozum ortakligi yapmakdayiz. Tum urunlerinizi 360 derece fotograflandirarak sizlere teslim etmekdeyiz, emarketing sektoru cok hizla gelisen ve yenilik gerekdiren bir sektor olmanin yani sira musterilerede farkli sunumlar gerektiren bir sektordur. Bu sebeple sizi rakiplerinizden one tasiyacak olan unsur 360 derece fotograf cekimidir, iletisim bolumunden iletisime gecip urun grubunuzu ve adet bilginizi bizimle paylasarak teklif alabilirsiniz,

Instagram